Chytré ovládání

Systém můžete ovládat pomocí několika způsobů, které si teď ukážeme.

Klávesnice

První standardní způsob je ovládání pomocí klávesnice. Tato klávesnice je velice intuitivní a naučíte se s ní velice rychle pracovat. Jednoduchý semafor symbolizuje dva stavy odjištěno (zelená) a zajištěno červená popř. částečně zajištěno (oranžová). Máte tedy neustálý přehled, jak na tom jednotlivé sekce jsou. Pro zjednodušení Vaší autorizace je možné přidělit Vám jedinečnou přístupovou kartu, nebo klíčenku.

Samoobsluha – MyJablotron

Druhý způsob je ovládání pomocí webové samoobsluhy z počítače, chytrého telefonu i tabletu. Do ní se jednoduše přihlásíte po vyplnění identifikačních údajů, které Vám budou po montáži alarmu zaslány. Ve webové samoobluze můžete ovládat celý system pomocí virtuální klávesnice, která je identická s tou, kterou budete mít nainstalovanou v budově. Dále můžete prohlížet kompletní historii dění v systému, prohlížení fotografií pořízených detektory, sledování teploty v místnosti a další.

Klíčenka

Dálkové ovládání může také nahrazovat klávesnici. Ovládáte její pomocí jak alarm, tak další funkce, které ji nastavíme. Můžete například zapnout osvětlení příchodové cesty k domu, nebo otevření garážových vrat apod.