Zavlažovací systém

  • Možnost ovládání přes telefon

Jsme certifikovanou firmou k montáži světoznámého špičkového výrobce zavlažovacích systému RainBird s širokou nabídkou zavlažovacích zařízení.

V posledních letech přibývá tropických dní a ti co svůj trávník nezavlažovali, se rozhodně netěšili při pohledu na jejich vyschlý trávník, který připomínal spíše savanu.

Dnešní trend je takový, že stále více lidí poptává zavlažování trávníku právě proto, že automatický zavlažovací systém je velice komfortní a uživatel má jistotu, že jeho trávník slunce určitě nespálí. Dokáže nejen šetřit vodu, ale i Váš čas.

Do systému je také zapojené srážkové čidlo, které hlídá, zda neprší. Pokud ano, systém se nespustí a nedochází tak ke zbytečnému plýtvání vodou.

Nejde však pouze o travnaté plochy. Ohrožené jsou i výsadby, které trpí stejně a není příjemné přijít o výsadbu, která rostla po dobu několika let kvůli nedostatečné závlaze.

Výsadbu lze elegantně zavlažovat kapkovacím potrubím, které je schováno ve vrstvě mulče a není tak na první pohled oku viditelné. Efektivně tak zavlaží veškeré keře a rostliny. Travnatou plochu osadíme výsuvnými postřikovači, které jsou v trávníku téměř neviditelné, a tudíž nepřekáží při sekání. Tlakem vody vyjíždí ze svých pouzder a plochu tak zavlažují.

Zavlažování zahrady na klíč obsahuje:

  • Posouzení zdroje vody – studna, vrt či řad nebo retenční nádrž na dešťovou vodu
  • Test tlaku současného čerpadla – v případě slabého čerpadla jeho nahrazení špičkovým čerpadlem s dostatečným tlakem
  • Vypracování návrhu zavlažování a cenové nabídky
  • Instalace zavlažovacího systému, nastavení postřikovačů, instalace kapkovacího potrubí do záhonů, naprogramování zavlažování, test závlahy
  • Možnost propojení zavlažovacího systému pomocí Wi-Fi s Vaším chytrým telefonem a vzdálenému ovládání
  • Možnost zimního servisu – vypuštění vody ze závlahy před zimním obdobím

Realizace zavlažování na klíč

Cerfitikát k montáži zavlažovacího systému Rain Bird