Montáž

  1. Nejprve se s Vámi sejdeme, abychom Vás mohli detailně informovat o všech náležitostech zabezpečení a prohlédli si Váš objekt. Také Vám zpravidla doporučíme instalaci bezdrátové varianty, která je šetrná k Vašemu interiéru.
  2. Následuje připravení cenové nabídky. Vypracujeme Vám vždy minimálně 2 nabídky, abyste mohli vybírat od základního zabezpečení, po kompletní zabezpečení včetně perimetru (ochrana vnějších prostor – např. zahrady). Vždy se snažíme o nejlepší poměr Cena/Výkon. Zabezpečení lze kdykoliv rozšířit.
  3. Po Vašem výběru varianty a případnému doladění nabídky, se stanoví termín realizace. Do té doby připravíme veškerý elektroinstalační materiál, detektory, apod.
  4. Ve stanoveném termínu se nainstalují všechny prvky systému. Následuje oživení všech prvků a naprogramování jednotlivých prvků a detektorů. Celková montáž obvykle trvá 1 – 2 dny. Vždy záleží na rozsahu instalace.
  5. Po celkovém nastavení se ověří celková funkčnost systému včetně nasimulování vloupání do Vašeho objektu a ověření posílání SMS zpráv, volání, zasílání poplachových snímků a dalších funkcí.
  6. Při předávání zabezpečovacího systému Vás naučíme jeho kompletní obsluhu. Zajišťování, odjišťování, změna přístupového kódu, prohlížení historií událostí a další.
  7. Jsme certifikovaná společnost, která je kvalifikovaná pro montáž zabezpečovacího systému Jablotron.

O tom, že jsme skutečně cerfitikovaná společnost si můžete ověřit ZDE.

Garantujeme Vám záruku 5 – 7 let.

A navíc Střežení na zkoušku – 3 měsíce střežení Vašeho objektu zásahovou agenturou zcela zdarma, bez závazků.

Ovládání alarmů Jablotron

Možnosti ovládání alarmu – LCD klávesnice, klíčenky, dálkové ovládání, aplikace