Jasper Roberts - Blog

Co o nás řekli naši klienti?

Daniel Červený:

“Od firmy Chalupy-servis mám zabezpečení rodinného domu a jsem maximalně spokojen.”

3. srpna 2019

Alena Formánková:

“Potřebovala jsem udělat velké úpravy na zahradě, firmu Chalupy-servis mi doporučila kolegyně, která s nimi měla velmi dobré zkušenosti. Setkala jsem se s velmi vstřícným přístupem. Firma připravila návrh, jednalo se o založení trávníku, úpravu koryta potoka a úpravu a osázení prudkého svahu. Realizace proběhla bez problémů, práce byly provedeny ve výborné kvalitě.”

1. července 2019

Irena Rubriciusova:

“S firmou Chalupy-servis jsem maximálně spokojená. Profesionální přístup, výborná spolupráce a výsledkem je nádherná zahrada, hodna obdivu. Oslovení této firmy bylo dílem náhody ...dnes vím, že šťasné. Příjemní lidé a super práce . S radostí budu využívat i v budoucnu. Bez zaváhání mohu doporučit , rozhodně neuděláte chybu !”

7. května 2018

Michal Rous:

“S firmou Chalupy-servis jsem byl maximálně spokojen - natírali mi dřevěnou chatu - velmi kvalitně odvedená práce a za rozumnou cenu - tuto firmu vřele doporučuji.”

24. srpna 2017

Lucie Gearing:

"S CHALUPY-SERVIS jsme maximálně spokojení! Pokaždé provedou skvělou práci. Komunikace perfektní a vždy s úsměvem! Určitě doporučujeme!!"

8. září 2016

Kalima Jaroslav:

“Děkujeme za skvělou pomoc při úklidu domácnosti a udržování naší zahrady!Super!”

14. ledna 2016

Pavel Kocidlo:

“Super - vždy 100 % spoleh !”

7. srpna 2015

Petra Zímová:

"Díky Vám máme zabezpečený dům i chalupu. Nebojíme se odjet na dovolenou, stále víme co se doma děje. Navíc je výborné, když se nám v době naší nepřítomnosti, staráte o zahradu."

30. června 2015

Údržba travnatých ploch

Nátěrové práce

Řez živých plotů a ovocných stromů

Realizace záhonů a zahrad

Kácení stromů, řezání, štípání dřeva

Údržba záhonů

Zabezpečení objektu

Stavební činnost

Zavlažování